4 najlepsze uczelnie w stanie Michigan pod kątem studiów z zakresu marketingu cyfrowego

Marketing cyfrowy to coraz bardziej rozwijająca się dziedzina, w której próbuje się sprzedawać i komunikować swój produkt konsumentom za pomocą różnych platform cyfrowych, takich jak media społecznościowe, blogi, strategie słów kluczowych, kampanie AdWords i wiele innych. W miarę postępującej cyfryzacji świata rośnie zapotrzebowanie na skutecznych marketerów cyfrowych. Kilka szkół w całym stanie Michigan oferuje programy w dziedzinie marketingu internetowego, ale wybrałem to, co uważam za najlepsze 4, aby podsumować poniżej.

visit https://scianyzgustem.pl/classic-blue-wspanialy-trend-we-wnetrzach/

University of Michigan – Dearborn: Chociaż główny kampus U of M nie oferuje stopnia naukowego związanego z marketingiem cyfrowym, kampus w Dearborn już tak. Uważam ten program za najlepszy oferowany w stanie Michigan i faktycznie widziałem go jako jeden z najlepszych w kraju. Ten program przygotowuje studentów do pracy w terenie, zapewniając asortyment niezbędnych narzędzi i strategii potrzebnych do odniesienia sukcesu. Omówiono wiele ważnych tematów, w tym optymalizację wyszukiwarek, marketing w sieciach społecznościowych, marketing wirusowy, analitykę internetową i wiele innych. Jest to 4-letnie studia w Dearborn’s School of Business, co oznacza, że musisz najpierw zostać przyjęty do szkoły biznesu, zanim będziesz mógł złożyć podanie. Wymagany program nauczania w tym programie obejmuje następujące kursy:
MKT 363 — cyfrowe wyszukiwanie konsumenckie i marketing
MKT 454 – Badania marketingowe
MKT 455 — Handel elektroniczny i detaliczny
MKT 458 – Strategia komunikacji i nowe media
MKT 463 — Analityka cyfrowa i treść
Eastern Michigan University: Chociaż we wschodnim Michigan nie jest oferowany stopień licencjata w dziedzinie marketingu internetowego, mają one program studiów magisterskich specjalizujący się w e-biznesie. Studenci muszą najpierw uzyskać tytuł licencjata z akredytowanej instytucji, zanim będą mogli złożyć wniosek. Ten program koncentruje się na różnych aspektach marketingu cyfrowego, strategii e-biznesu, prawie eCommerce i kilku innych, aby pomóc uczniom przygotować się do pracy w cyfrowym świecie. Studenci biorący udział w tym programie będą musieli wziąć udział w kursie eCommerce Essentials, a także w jednej klasie z technologii informacyjnej i trzech innych, które będą dotyczyć różnych aspektów marketingu internetowego, zarządzania technologią i księgowości w handlu elektronicznym, zanim będą mogli ukończyć studia.

Ferris State University: To nie jest stopień naukowy, ale Ferris State University oferuje całkowicie internetowy kurs specjalizujący się w marketingu e-commerce. Studenci uczą się różnych narzędzi i strategii, które będą niezbędne do odniesienia sukcesu na rynku pracy. Oferowane kursy obejmują marketing internetowy, e-biznes i zarządzanie danymi. Kursy wymagane do ukończenia tego certyfikatu obejmują:
ECOM 375: Business to Business eCommerce Marketing
ECOM 383: Marketing e-commerce od przedsiębiorstw do konsumentów
MKTG 321: Zasady marketingu
Albo MKTG 383: Marketing bezpośredni, albo AIMC 375: Reklama między firmami
Western Michigan University: Western Michigan University to kolejna szkoła w stanie Michigan, która oferuje doskonały program w rozległej dziedzinie marketingu e-biznesu. Absolwenci tego programu będą przygotowani do pracy w różnych obszarach marketingu cyfrowego i biznesu online. Dziedziny te obejmują handel elektroniczny, marketing w mediach społecznościowych, a także tworzenie stron internetowych i aplikacji. Niestety nie udało mi się znaleźć wymaganego programu nauczania dla tego programu.
Aby przeczytać i znaleźć więcej artykułów związanych z różnymi aspektami marketingu cyfrowego i internetowego, odwiedź i obserwuj mojego bloga!